Hakkında

ODTU, EGE ve 9 Eylül Üniversiteleri Bilgisayar Muhendisliği Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora programlarını bitiren oğretim görevlileri tarafından kurulan KND YAZILIM, yazılımda en iyiyi geliştirmeyi ve eğitmeyi amaçlamaktadır.

  • Mühendislik tecrübesiyle geliştirilen mobil çözümler, web sitesi, e-ticaret, kurumsal yazılım, arama motoru optimizasyonu çözümleri
  • Piyasa ve üniversite tecrübesi olan Bilgisayar Mühendisleri tarafından özel ve paket yazılım eğitimleri
Barış Ceyhan
Kurucu Barış Ceyhan, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nde Lisans ve Yüksek Lisansını tamamladıktan sonra, Kanada Toronto’da 9 yıl kalarak kendi yazılım şirketini kurup Oracle,SAP gibi şirketlerle ERP,CRM ve e-ticaret konularında çalışmıştır. Barış Ceyhan halen A.B.D merkezli Infor Global Solutions yazılım firmasında web, kurumsal ve mobil programa alanlarinda kurumsal Yazılım danışmanlığı yapmaktadir.

Barış Ceyhan Yaşar Üniversitesi ve İzmir Universitesi Bilgisayar Muhensiliği bölumlerinde Java Programlama, Nesne Yonelimli Programlama, Yazilim Mimarisi, Veritabani Yonetimi ve Yazılım Muhendisliği konularında dersler vermiştir

Necati Duran
Kurucu Necati Duran, Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nde Lisans ve Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nde Yüksek Lisansını tamamladıktan sonra, Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nde doktora eğitimine devam etmektedir. Bu süreçte ulusal ve uluslararası ölçekte akademik projelerde görev almış, eğitimler vermiş ve çalışmalar yapmıştır. Necati Duran halen bazı akademik projelerde yazılım uzmanı ve danışman olarak görev yapmaktadır.

İzmir Üniversitesi Bilgisayar Muhensiliği ve Yazılım Mühendisliği bölümlerinde Veri Yapıları ve Algoritmalar, Yapay Zeka, Java Programlama, Nesne Yonelimli Programlama, Algoritma Tasarımı ve Analizi konularında dersler vermiştir.

Alican Özsırma
Alican Özsırma, Ege Üniversitesi Bilgisayar Programcılığında ön lisans programını tamamlayıp İzmir Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğine geçtikten sonra lisans eğitimini de tamamlamıştır. Bilgisayar Programcılığında katılmış olduğu Meslek Yüksekokulları Proje Yarışmasında üçüncü olmuştur. Lisans Programında ise Genç Beyinler Yeni Fikirler proje yarışmasında sosyal mobil uygulama dalında ilk altı pozisyonunun içinde yer almıştır.